KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13005240
nr 1300 5240
Göran Hultén
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Snö. Signerad. Motivet: 35x48 cm
Göran Hultén, svensk bildkonstnär och arkitekt född 1935 i Linköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:31:38
10/1 12:14:09
Göran Hultén
Läs mer om Göran Hultén